Nemáte ještě rezervaci?
  • 605 231 091, 736 610 295
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Hledáte pohodlné ubytování v Jeseníkách? Nabízíme ubytování v soukromí, apartmány nedaleko ski areálu Kouty. Ideální letní i zimní dovolená na horách. Naše chata v Jeseníkách nabízí maximální komfort.
Apartmány Kouty - ubytování na horách.

Vířivka Softub

Vířivka je v provozu v období od poloviny září do poloviny června daného roku. V letních měsících je nahrazena nadzemním bazenem.

Vířivka v zimě

Vířivku Softub můžete používat i v zimě! Vířivce Softub nevadí mráz ani sníh. Vnější materiál LeatherTex, motor, i ostatní součásti jsou odolné min. do -40°C. I v takovém mrazu se voda ohřívá pouze ztrátovým teplem motoru.

Relax, zábava a zdraví

Zvláště v zimním sychravém počasí oceníte horkou vířivou lázeň, prohřátí celého těla i báječnou regeneraci. Představte si, jak se po dlouhém chladném dnu večer ponoříte do horké 39,5°C vody, zapnete si barevné podsvícení a v klidu a teple sledujete stoupající páru. Díky horké vodě Vám nebude ve vířivce zima a lehké ochlazení po koupání oceníte podobně jako po sauně.

Měkká vířivka i horká voda jsou zárukou pohodlí, zimní počasí je zárukou nezapomenutelné atmosféry.

Pravidelné koupání v horké vířivé lázni má pozitivní vliv na mnoho populačních nemocí jako je stres, bolest zad a dalších kloubů.

Prokrvení končetin se zlepšuje s každou koupelí, mizí tak nepříjemnosti se studenýma rukama a nohama. Celé tělo se lépe okysličuje, když mu dopřejete teplou vířivou koupel a i problémy s nespavostí se díky vířivce Softub dají vyřešit zdravě a příjemně. Vířivka Softub je právě tím, co vám tento odpočinek umožní při vašem pobytu u nás.
TV/SAT
Gril
WiFi
Dětské hriště
Vířivá vana
Finská sauna